ژنراتور لینز ایتالیا

ژنراتور لینز

ژنراتور لینز یکی از محصولات شرکت لینز ایتالیا است. این نوع دیزل ژنراتور برای مصارف کوچک و بزرگ و صنعتی مورد استفاده است و در توان‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود. در ادامه این مطلب از وب سایت دیزل ژنراتور پیشرو بیشتر با این نوع برند ژنراتور آشنا خواهید شد. چنانچه در خرید دیزل ژنراتور سردرگم هستید می‌توانید از مشاوره خرید دیزل ژنراتور توسط ما استفاده کنید. دیزل ژنراتور linz با بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه می‌شود.

تاریخچه شرکت لینز ایتالیا

شرکت لینز در سال 2002 فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه تولید محصولات الکتریکی آغاز کرد. این شرکت در سال 2004 موفق به دریافت استاندارد ایزو 9001 و 2000 شد. شرکت لینز در سال 2002 با تخصص تولید ژنراتور از یک پروژه صنعتی با هدف تنوع محصول تاسیس شد. به دلیل اینکه ژنراتورهای لینز بسیار باکیفیت هستند به بیش از 80 کشور صادر می‌شوند.

درباره برند ژنراتور لینز (Linz) ایتالیا

ژنراتور LINZ ژنراتوری است که در ایتالیا ساخته شده است. هیچ تجهیزات (OEM) برای جایگزینی قطعات لینز وجود ندارد، زیرا سیاست ساخت ژنراتور LINZ تنها در یک مکان از جهان می‌باشد. فرآیند تولید ژنراتور LINZ بسیار دقیق است. کمپانی لینز برای اطمینان از اینکه ژنراتورهایش از توانایی بالایی برخوددار باشند در ساخت آنها دقت زیادی دارد و تلاش فراوانی می‌کند. مواد مورد استفاده در ساخت این نوع ژنراتور از مس و فلزات و فولادهای سخت است.  تمامی این مواد در درجه حرارت بالا و ارتعاشات  مقاوم هستند. در کنترل کیفیت ژنراتور linz بسیار خوب عمل شده، زیرا تولیدات لینز بیشتر به صورت اتوماتیک است. این برند به دلیل خلاقیت و نوآوری تولید کننده بسیار سریع جای خود را در بازار گرفته است. لینز الکتریک در بخش تغییرات انرژی فعالیت می‌کند. به دلیل ساخت ژنراتورهای فوق مدرن و محصولات تضمین شده تا به امروز ژنراتور لینز موفق بوده است.

انواع ژنراتورهای لینز

ژنراتور لینز در توان های متنوع از 5.5 کاوا تا 1500 کاوا هم تک فاز و هم سه فاز ساخته می شود. همچنین این نوع ژنراتور دارای کیفیت بالایی است. این برند از جایگاه خاصی در بین مشتریان خود برخوردار است. ژنراتور لینز در دو نوع تک فاز و سه فاز به بازار عرضه می‌شود. در زیر به توضیح هر کدام پرداخته‌ایم:

ژنراتور لینز  ایتالیا تک فاز

این نوع ژنراتورهای لینز به دو بخش ژنراتورهای 2 قطب و 4 قطب بدون جاروبک خازن دار و ژنراتورهای ۲ قطب جاروبک دار به همراه تنظیمات الکترونیکی تقسیم می شوند. این نوع ژنراتور تک فاز برای مناطق مسکونی و روستایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این موضوع به این دلیل است که ژنراتور تک فاز نسبت به سه فاز هزینه راه اندازی کمتری دارد و این مناطق بارهای کوچکی دارند. در سیم پیچ استاتور ژنراتور لینز تک فاز ولتاژ های برابر و هم فاز تولید می شود . سیم‌ پیچ‌ها در ژنراتورهای تک فاز لینز به صورت سری متصل می‌شوند.

ژنراتور تک فاز که یکی از محصولات شرکت لینز ایتالیا می باشد که در توان های متنوع از 5.5 کاوا تا 1500 کاوا هم تکفاز و هم سه فاز ساخته می شود، ژنراتور لینز دارای کیفیت بالا و همچنین جایگاه خاصی در بین مشتریان خود برخوردار است. ژنراتور تک فاز LINZ در فرکانس‌های 50 هرتز و 60 هرتز به بازار عرضه می‌شود.

ژنراتورهای سه فاز LINZ

ژنراتور سه فاز Linz دارای سری‌های مختلف ژنراتورهای سنکرون است. ژنراتورهای 2 و 4 قطب بدون جاروبک و با جاورویک با تنظیمات الکرونیکی به صورت مرکب(compound) و یا مخلوط (mixed) می­‌باشند. در نوع سه فاز ژنراتور لینز سه سیم پیچ تک فاز به کار می‌رود. سه فازها کاملا از هم مستقل و ایزوله هستند.

ژنراتور یا دینام جوش LINZ

دینام های جوش‌های لینز دارای دینام های AC از ۱۲۰AAC تا ۲۲۰AAC (SPW و E1W AC)، دینام های ۲ و ۴ قطب DC از ۱۸۰DC تا ۵۰۰DC(E2W و PROW) و دینام جوش های فرکانس بالا (HFW) است.

مشخصات فنی ژنراتور لینز

ژنراتورهای LINZ قابلیت کوپل شدن با انواع موتورهای اروپایی و ایرانی را دارند. این برند مجهز به AVR است که باعث تثبیت ولتاژ خروجی ناشی از تولید برق این ژنراتور ها می‌شود. ژنراتورهایی که تک فاز هستند در انواع چهار پل و دو پل ساخته می‌شوند و به بازار صنعت عرضه می‌شوند.

مزایای استفاده از آلترتاتور دیزل ژنراتور LINZ

این محصول دارای مزایای زیر است:

 • دارای سیستم کنترل خود تحریک
 • ژنراتور تک فاز آن دارای دمای اسمی 40 درجه سانتی گراد است.
 • این نوع ژنراتور دارای بازدهی مناسب و بالایی است.
 • دارای طیف گسترده‌ای در عملکردها
 • دارای طراحی خاص و منحصر بفرد

مشخصات و ویژگی‌های ژنراتور لینز ایتالیایی اصلی LINZ Alternator

تمامی ژنراتورهای linz توسط تکنولوژی‌های پیشرفته و با مواد باکیفیت ساخته شده است. مهم‌ترین مشخصات این برند شامل موارد زیر است:

 • دارای دو مدل تک فاز و سه فاز
 • طراحی با پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های دنیا
 • قابلیت تنظیم
 • شکل موج بسیار عالی
 • فشردگی (compactness) و قدرت مکانیکی بالا
 • یکی از ویژگی‌های دیزل ژنراتور لینز قابلیت تنظیم (customisable) بودن آن است.
 • طیف گسترده‌ای از عملکردها
 • طراحی منحصر به فرد
 • عملکردهای متفاوت و بی شمار

نصب دیزل ژنراتور linz

نصب دیزل ژنراتور لینز باید توسط متخصصین و طبق استانداردها انجام شود. استفاده یا نصب غیر استاندارد ژنراتور لینز ممکن است که به این دستگاه آسیب زیادی وارد کند. قیمت ژنراتور لینز با توجه به نصب آن متقاوت است. حتما بعد از نصب به نگهداری این نوع ژنراتور اهمیت زیادی دهید.