دیزل ژنراتور بادوین و مشخصات فنی آن

دیزل ژنراتور بادوین

دیزل ژنراتور بادوین یکی از بهترین برند های دیزل ژنراتور است. موتور دیزل ژنراتور Baudouin در سال 1918 در کاسیس فرانسه تاسیس شد. این دستگاه در بخش‌های تجاری تولید نیروی دریایی و صنعتی فعالیت می‌کند. بادوین یا بادوئن موتورهای دیزلی با بهترین کیفیت ممکن را بریا کاربردهای دریایی و تولید برق با دامنه 18 تا 4000 کیلووات ساعت طراحی و تولید کرده است. شبکه بادوین با مشخصاتی که دارد، راه اندازی و نگهداری قطعات یدکی اصلی مشتریان خود را در بیشتر از 100 کشور پشتیبانی می‌کند. دیزل ژنراتور بادوئن با 100 سال تجربه در طراحی، ساخت دیزل ژنراتورهای باکیفیت توانسته شهرت زیادی را کسب کند. در ادامه این مطلب از سایت دیزل ژنراتور پیشرو اطلاعات بیشتری درباره شرکت این دستگاه و مشخصات فنی آن کسب خواهید کرد.

تاریخچه دیزل ژنراتور بادوین (Baudouin)

شرکت بادوین یک کمپانی فرانسوی_چینی است که در زمینه تولید انواع موتورهای دیزلی و گازسوز برای مصارف گوناگون فعالیت دارد. این کمپانی در سال 2009 میلادی توسط کمپانی ویچای (Weichai) چین خریداری شد. این کمپانی محصولات خود را بر اساس دستورالعمل‌ها و استانداردهای اروپایی با برند بادوین به بازار عرضه کرد. دیزل ژنراتور بادوین (POWERKIT BAUDOUIN) برای استفاده در انواع دیزل ژنراتور مولد برق در طیف گسترده‌ای از قدرت 15 تا 3125 کیلوولت آمپر (KVA) یکی از گسترده‌ترین محدوده‌های موجود در بازار جهانی است. این شرکت با 100 سال تجربه محصولی با دوام و با هزینه بسیار عالی و با کیفیتی اروپایی تولید کرده است. این شرکت تمامی انتظارات را برای تولید یک موتور بادوام و مقرون به صرفه برآورده کرده است.

دامنه وسیع محصولات ژراتوری ودریایی شرکت بادوین از 18 تا 4000 کیلووات ساعت برگ برنده‌ای است که تعداد کمی از سازندگان موتور دیزل می‌توانند داشته باشند. شرکت دیزل ژنراتور بادوئن با داشتن چندین مرکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان به طور دائم در حال بهبود و متناسب سازی محصولات خود باتوجه به نیاز مشتریان است. با توجه به اینکه دیزل ژنراتور بادوین متناسب با نیازهای مشتریان است می‌توانید از انواع مدل‌های آن به عنوان منبع تولید برق مناسب در زمان قطعی برق و حتی کارکرد در پروژه‌ها استفاده کنید.

ویژگی‌های دیزل ژنراتور بادوین یا بادوئن

این برند دستگاه دیزلی شامل مزایای زیر است:

  1. امکانات تولید مدرن و کارآمد
  2. شامل طیف گسترده‌ای از تنظیمات استاندارد محصول سفارشی سازی و متناسب با نیاز مشتری
  3. حضور مهندسی برنامه جهانی برای نصب دیزل ژنراتور بادوین

مشخصات فنی دیزل ژنراتور baudouin

ژنراتورهای شرکت لوول توسط شرکت Weichai Group خریداری شده و همین امر سبب تولیدات بیشتر دیزل ژنراتور توسط این شرکت تحت عنوان Baudouin شده است. این شرکت تحت لایسنس کشور فرانسه است. موتورهای جدید بادوین ساخت کشور چین و کوپله ایران است. بادوین با موتورهای 4 و 6 سیلندر در انواع مختلفی موجود است. هر موتور دیزلی با استانداردهای بین المللی iec یا استاندارد بین المللی معادل آن مطابقت دارد. بهتر است این دستگاه از نوع 4 زمانه، چند سیلندر، آب خنک، استارت سرد، تزریق مستقیم سوخت، احتراق تراکمی و ترجیحا توربوشارژ باشد. سرعت میل لنگ این دستگاه نباید از 1500 دور در دقیقه تجاوز کند.

دیزل ژنراتور بادوین با برد پایینتر اما مهندسی و سیستمی مشابه ژنراتورهای بزرگتر ساخته شده است. مصرف سوخت پایین و راندمان بالا و قابلیت اطمینان فوق العاده‌ از ویژگی‌های دیزل ژنراتور بادوین است.  این دستگاه با طراحی و مصرف سوخت بهینه در بالاترین سطح کارایی قرار دارد. همچنین این دستگاه یک راه حل عالی برای تامین انرژی غیر متمرکز در ساختمانها و مراکز مختلف است. دیزل ژنراتور بادوین علاوه بر ویژگی‌های فوق داریا مشخصات زیر است:

تنظیم کننده سرعت

موتور دیزلی بادوین یک تنظیم کننده سرعت دارد که می‌تواند دقت کلاس a2 از ISO 3046/iv را داشته باشد. این موتور مجهز به امکانات کنترل سرعت است تا بتواند دور موتور را از صفحه کنترل تنظیم کند.

سیستم خاموشی

موتور بادوین مجهز به یک وسیله مکانیکی است. این سیستم در صورت وقوع شرایط هشدار دهنده سوخت موتور را قطع می‌کند.

سیستم خنک کننده دیزل ژنراتور Baudouin

سیستم خنک کننده دیزل ژنراتور بادوین باید با مخلوط آب تصفیه شده شیمیایی توسط تامین کننده تجهیزات پر شود. قطعات دوار باید در برابر تماس تصادفی مطابق با الزامات استاندارد محافظت شوند. یک رادیاتور سکشنال خنک کننده با فن عمودی که برای شرایط منطقه گرمسیری درجه بندی شده است. این رادیاتور دیزل ژنراتور باید در انتهای ترکیب زیر پایه نصب شود و از موتور دیزل هدایت شود. رادیاتور باید به گونه‌ای تنظیم شود که آب ژاکت موتور و روغن روان کننده را خنک کند. رادیاتور باید به اندازه مناسبی باشد تا امکان کارکرد در بار کامل و اضافه بار در شرایط محیطی مشخص را فراهم کند. همچنین رادیاتور باید با کل ژنراتور یکپارچه باشد و با حفاظ ارائه شود.

پمپ‌های دیزل ژنراتور baudouin

پمپ‌های آب خنک کننده و روغنکاری و فشار روغن سوخت با بهترین کیفیت روی موتور دیزل نصب شده‌اند که باید از میل لنگ با چرخ دنده هدایت شوند.

طراحی دینام بادوین

طراحی دینام دیزل ژنراتور بادوین از نوع سنگرون و چهارقطبی و مطابق با الزامات مربوط به مشخصات iec 60034 یا استادندارد بین المللی معادل است. طبق استانداردهای جهانی دینام باید برای کارکرد 10 درصد اضافه بار موتور برای حداکثر یک ساعت در هر دوره 12 ساعته مطابق با SO 3046/ii طراحی شود. همچنین عایق سیم پیچ باید کلاس h باشد. تمام سیم پیچ‌ها باید بتوانند شرایط محیطی مختلف را تحمل کنند. تجهیزات دینام شامل فن‌های خنک کننده لازم و تجهیزات تحریک و تنظیم ولتاژ به طور کامل در طراحی دیزل ژنراتور بادوین در نظر گرفته شده است.

طراحی شود و عایق سیم پیچ باید کلاس h باشد. تمام سیم پیچ ها باید بتوانند شرایط محیطی سایت را تحمل کنند. تجهیزات دینام شامل فن های خنک کننده لازم، تجهیزات تحریک و تنظیم ولتاژ به طور کامل در طراحی دیزل زنراتور بادویین در نظر گرفته شده است.

طراحی مخزن سوخت داخلی دیزل ژنراتور بادوین

حداقل 8 تا 10 ساعت کار با سوخت کامل در مخزن سوخت توسط دیزل ژنراتور بادوین ارائه شده است. طراحی این تجهیزات به گونه‌ای است که قادر به جلوگیری از ریختن تصادفی سوخت است و تغذیه با پمپ دستی در مواقع اضطراری نیز امکان پذیر است.

خرید دیزل ژنراتور Baudouin

ما در شکت دیزل ژنراتور پیشرو به شما مشتریان عزیز مشاوره خرید دیزل ژنراتور می‌دهیم تا بهترین انتخاب را برای خرید خود داشته باشید. خرید انواع دیزل ژنراتورهای بادوین بر اساس مشخصات فنی مورد نظرتان را از ما در دیزل ژنراتور پیشرو بخواهید. ما شما در انتخاب بهترین دستگاه دیزلی راهنمایی می‌کنیم. علاوه بر این برند انواع دیزل ژنراتورهای کامینز، پرکینز و لوول و…. را در این شرکت موجود داریم و همیشه بهترین محصولات را به مشتریان خود عرضه می‌کنیم.

قیمت دیزل ژنراتور بادوین

در صورتی که تصمیم گرفته‌اید که این دستگاه را خریداری کنید برای استعلام قیمت آن با کارشناسان فروش ما در دیزل ژنراتور پیشرو در تماس باشید. ما بهترین قیمت دیزل ژنراتور Baudouin را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.